![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 15649178
*
nr 1564 9178
Färglitografi
6 st, efter von Wright, Fåglar, yttermått inklusive ram: 46x36 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 september 2023
kl 18:11:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/9 22:15:00
1
100 kr
16/9 17:33:46
2
150 kr
18/9 12:58:25
3
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik litografi litografier litografiskt blad von wright
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:08
*
Färglitografi
nr 1564 9178
Färglitografi
6 st, efter von Wright, Fåglar, yttermått inklusive ram: 46x36 cm. Ej signerad
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 september 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/9 22:15:00 | 1 | 100 kr |
16/9 17:33:46 | 2 | 150 kr |
18/9 12:58:25 | 3 | Vinnande bud |
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik litografi litografier litografiskt blad von wright
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
1 juli kl 19:08